Zapraszamy do udziału w XXI Mistrzostwach Polski Modeli Kolejowych.
W regulaminie mistrzostw nie nastąpiły żadne istotne zmiany, dopuszczono zgłoszenie modeli producentów małoseryjnych jedynie, jeżeli zostały wykonane własnoręcznie i jest to egzemplarz prototypowy.

Chcąc dalej promować modele kolei polskich równolegle odbywa się   konkurs „Polski Model Roku 2021” do którego można  zgłosić jedynie modele będące odwzorowaniem taboru i budowli występujących na kolejach polskich.

Mistrzostwa organizujemy podczas targów HOBBY na terenie  Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu,  który odbędzie się w dniach 4 – 5 grudnia  2021 r.

Koordynatorem mistrzostw z ramienia Związku jest Piotr Dykałowicz, który w razie potrzeby udzieli stosownych wyjaśnień. Kartę zgłoszenia modelu  należy przesłać w terminie do 15 listopada br. na adres: Polski Związek Modelarzy Kolejowych 61-701 Poznań, ul. Fredry 13 lub jako załącznik do e-maila wysłanego na  adres: .

Uczestnicy, którzy prześlą zgłoszenia w terminie otrzymają od organizatorów bezpłatne wejściówki na targi. Możliwa jest również rezerwacja noclegu w internacie ZSK (koszt 50 zł/os).

Modele wraz z metryką modelu należy dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem klubów najpóźniej w sobotę, 4 grudnia 2021 r. do godz. 11.00 organizatorom mistrzostw w Poznaniu.

Uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia dyplomów i medali, odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia 2021 r. o godz. 13.00  na stoisku PZMK.

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach. Do zobaczenia w Poznaniu.

 

Pliki do pobrania::